Dnes je - svátek má

Obecní úřad Lichoceves
252 64  Lichoceves 20, tel/fax: 220 930 556
e-mail: obec@lichoceves.cz

 

 

 

Úřední hodiny pro veřejnost

Pondělí 18.00-21.00
Středa 09.00-12.00
 
 

 Odběr informací  
Vážení návštěvníci, na našich www stránkách můžete od září 2012 využívat novou službu "ODBĚR INFORMACÍ". Tato nová služba umožňuje zasílání důležitých informací z Obecního úřadu Lichoceves na zaregistrované e-maily. Rovněž tak Vám budou zasílány upozornění, kdykoliv se na našich www stránkách cokoliv změní!
Tento systém je pro vás zcela zdarma.Informace nejdůležitější - jak službu získat:
Služba je poskytována všem zaregistrovaným zájemcům ve stejném rozsahu a zdarma. Stačí vyplnit velmi jednoduchý formulář na této stránce a od následujícího dne vám přijde na uvedený e-mail krátká zpráva s oznámením, kdykoliv se na www stránkách objeví jakákoliv novinka. Stejným způsobem můžete službu kdykoli zrušit.
 
Jelikož nevyžadujeme ani neshromažďujeme žádné další údaje, které by mohly vést ke ztotožnění dané osoby a kontaktní e-mail může být libovolný, (jaký si u jakéhokoliv poskytovatele služby založíte), nevyžaduje tato služba žádné další potvrzení v rámci podmínek GDPR!
  
  
Podle názoru Úřadu pro ochranu osobních údajů: "e-mailová adresa např. ve tvaru jan_novak@seznam.cz osobním údajem není, protože takovouto e-mailovou adresu si může založit kdokoliv a nevypovídá nic o svém majiteli."
 
 Přihlášení: 
Souhlasím s odběrem informací o novinkách na www stránkách Obecního úřadu
Lichoceves .
Napište Váš e-mail a slovo SOUHLASÍM
(malá či velká písmena se nerozlišují).

 
  Odhlášení:  
Ruším svůj souhlas s odběrem informací o novinkách na www stránkách Obecního úřadu
Lichoceves .
Napište Váš e-mail a slova RUŠÍM SOUHLAS
(malá či velká písmena se nerozlišují).

 Upozornění

Upozornění:
Vaším souhlasem stvrzujete možnost, že Vaši uvedenou e-mailovou adresu mohou v hlavičce zprávy vidět i další příjemci e-mailu (maximálně vždy pouze stejných pět osob).

Podle názoru Úřadu pro ochranu osobních údajů: "e-mailová adresa ve tvaru jan_novak@seznam.cz osobním údajem není, protože takovouto e-mailovou adresu si může založit kdokoliv a nevypovídá nic o svém majiteli."


 
 

   ©2008-2012 Obec Lichoceves, všechna práva vyhrazena